MINECRAFT SERVER INDEX

THE #1 MINECRAFT SERVER LIST AND GUIDE

MINECRAFT SERVER LIST

488
Servers
55,333
Players
PokeSky
Owner mwysocki
Status offline
IP mc.pokesky.pl
Website https://pokesky.pl/
Players 0/500
Version 1.19.3
Rank 479
Votes 0
Uptime 100%
Last Check 1 day(s) ago
Country Poland
Types PixelmonSkyblockRPGPvE


Witajcie w świecie PokeSky - pierwszego w Polsce serwera Minecraft Pokemon bez modów! Nasz serwer to prawdziwa gratka dla miłośników Pokemon, którzy szukają dynamicznej i wciągającej rozgrywki. Na PokeSky spawnpointy ustawione są ręcznie na mapie RPG, co pozwala na wspaniałe przygody w świecie Pokemon.

Czym wyróżniamy się spośród innych serwerów? Przede wszystkim dynamiczną walką, która daje graczom wiele możliwości i pozwala na swobodne używanie skilli. Każdy skill ma swój czas odnowienia, dzięki czemu walka staje się jeszcze bardziej strategiczna i interesująca. W przeciwieństwie do innych serwerów Minecraft Pokemon, u nas walka jest dynamiczna, a nie statyczna jak w modzie Pixelmon.

Na PokeSky czekają na Was nie tylko standardowe Pokemon, ale również rzadkie odmiany, które są bossami! To niezapomniane doświadczenie, które trzeba przeżyć na własnej skórze. Oprócz tego oferujemy tryb Skyblock z double jumpem, co pozwala na swobodne przemieszczanie się po świecie gry i zdobywanie nowych doświadczeń.

Jeśli szukasz wciągającej rozgrywki w świecie Pokemon, to PokeSky jest idealnym miejscem dla Ciebie! Dołącz do nas już dziś i przekonaj się, że nie ma nic lepszego niż prawdziwa przygoda w świecie Pokemon.